۰۲۱-۹۱۰۰۲۵۳۵ مشاوره رایگان

تور کیش

قیمت تور کیش

آفر تور کیش
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 2,850,000 تومان
زاگرس جزییات تور
تور کیش اسفند 1401
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 3,000,000 تومان
تور ترکیبی کیش و قشم
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 7,100,000 تومان

تور کیش از مبدا شهرستان ها

تور کیش از شیراز
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 3,100,000 تومان
کیش ایر جزییات تور
تور کیش از اصفهان
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 3,600,000 تومان
تور کیش از اهواز
اقامت: شب و روز
قیمت: 3,910,000 تومان
زاگرس جزییات تور
تور کیش از مشهد
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 4,160,000 تومان
تور کیش از رشت
اقامت: 3 شب و 4 روز
قیمت: 4,650,000 تومان
کیش ایر جزییات تور
تور کیش از ساری
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 5,350,000 تومان
کیش ایر جزییات تور
تور کیش از تبریز
اقامت: 3 شب و 4 روز
قیمت: 5,440,000 تومان
ایران ایر تور جزییات تور

تور پرفروش ترین هتل های کیش

تور کیش هتل 3 ستاره
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 3,100,000 تومان
زاگرس جزییات تور
تور کیش هتل شایان
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 4,170,000 تومان
تور کیش هتل 5 ستاره
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 4,580,000 تومان
زاگرس جزییات تور
تور کیش هتل ویدا
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 5,530,000 تومان
تور کیش هتل کوروش
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 6,580,000 تومان
تور کیش هتل داریوش
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 6,770,000 تومان
تور کیش هتل ترنج
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 10,270,000 تومان
کیش ایر جزییات تور

تور کیش

جزیره کیش نگین درخشان خلیج فارس با وسعت حدود 90 کیلومتر مربع، از توابع استان هرمزگان، یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در ایران به ویژه در جنوب ایران است که حدود 2 ملیون نفر در سال با تور کیش از این جزیره بازدید میکنند.شاید مهم ترین جاذبه ی تاریخی جزیره کیش برای بازدید در تور کیش شهر زیر زمینی کاریز که وسعت قنات آن ۱۰٬۰۰۰ متر مربع و واقع در بلوار میرمهنا بین دو میدان المپیک و فارور میباشد. بدلیل قرارگیری در عمق حدودا ده متری زمین در چهار فصل سال آماده بازدید بوده و در آن میتوان از قنات های تاریخی و 74 عدد چاه برای دسترسی به آب شیرین که در گذشته مورد استفاده مردم بوده دیدن نمود. هوای این مجموعه خنک تر از سطح شهر میباشد. با سرمایه گذاری خصوصی در سال ۱۳۷۸ توسط مهندس منصور حاجی حسینی ایرانی مقیم آلمان مجموعه فرهنگی سیاحتی شهر زیر زمینی کاریز احداث شد.

قیمت تور کیش به چه عواملی بستگی دارد؟

موارد زیادی هستند که در قیمت تور کیش تاثیر می‌گذارند که مهم‌ترین آن‌ها چند ستاره بودن و در کل نوع هتل محل اقامت است. یک مورد تاثیر گذار دیگر انتخاب فصل سفر به کیش است. اگر در فصلی سفر کنید که مسافر کم‌تر است می‌توانید از امکانات تور کیش لحظه آخری استفاده کنید تا سفری ارزان‌تر داشته باشید. این زمان از اول اردیبهشت تا آخر تابستان ادامه دارد. در این زمان‌ها قیمت اقامت در هتل‌ها هم کاهش می‌یابد. اما اگر می‌خواهید در تور کیش امکانات بهتری دریافت کنید می‌توانید اواخر فصل پاییز تا ابتدای بهار را برای سفر انتخاب کنید. در این زمان خدمات ارائه شده بهتر و آب و هوا هم مساعدتر است.

تور کیش از چه مبدأ شهرستانها

تور کیش علاوه بر تهران از مبداهای دیگری که پرواز مستقیم به کیش دارند هم برگزار خواهد شد. اما در حال حاضر تور کیش از مشهد، اصفهان،شیراز، تبریز،اهواز،رشت،ساری برگزار می شود. بنابراین اگر در  این شهرها سکونت دارید، می ‌توانید یا پرواز مستقیم تهیه کنید یا خودتان را به نزدیک ترین شهر برسانید و از آنجا همراه تور کیش راشن گشت شوید.

با جاذبه های گردشگری و تفریحی کیش بیشتر آشنا شوید

جزیره کیش تفریحات آبی و خاکی و گردشگاه‌های فراوانی دارد که برای لذت بردن از آنها و دسترسی مناسب به این مکانها می‌بایست همه چیز به دقت برنامه ریزی شود. مهم‌ترین تفریحات کیش، تفریحات آبی این جزیره است که طرفداران زیادی هم دارد. مراکز خرید کیش هم بخش مهمی از محبوبیت این جزیره تشکیل می‌دهند. اقتصاد جزیره کیش عمدتا بر پایه ی تجارت و گردشگری قرار دارد. در جزیره کیش آنچه نظر شما را بیشتر جلب خواهد کرد وجود مراکز خرید تجاری تفریحی بسیار لوکس است که یکی بهتر از دیگری در این منطقه جا خوش کرده اند. جزیره کیش با وجود آب و هوای دل انگیز، نزدیکی به دریای نقره فام، وجود سواحل مرجانی و انواع تفریحات آبی هیجان انگیزی که دارد زمانی برای خستگی و کسالت باقی نمی‌گذارد.از طرفی کیش جاذبه های تاریخی مهمی هم دارد که قدمت بیش از هزار سال دارند و بخش مهمی از تاریخ و فرهنگ کشورمان هستند. شهر باستانی حریزه و شهر زیر زمینی کاریز دو جاذبه تاریخی مهم این شهر هستند که شاید خیلی در مورد آن ها صحبت نشود اما هم بسیار زیبا هستند و قدمت بالایی دارند. در سفر به کیش بازدید از این جاذبه ها را فراموش نکنید.

تور کیش ارزان و لحظه آخری

قیمت هتل و پرواز یکی از این عوامل است. همچنین در فصول کم مسافر (از ماه اردیبهشت تا آخر تابستان)، امکان خرید تور های لحظه آخری با هزینه کمتر وجود دارد.اگر قصد سفر به کیش را دارید، اما به دنبال خرید ارزان ترین تور مسافرتی موجود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید تور کیش لحظه آخری راشن گشت است. در تورهای لحظه آخری هر قدر به زمان سفر نزدیک می شوید، قیمت تورها کاهش می یابد و امکان خرید تور کیش ارزان برای شما فراهم می شود

خدمات آژانس راشن گشت در تور کیش چیست؟

بلیط رفت و برگشت،ترانسفر فرودگاهی،اقامت با صبحانه 

برترین هتل های تور کیش

قطعا یکی از مهم ترین فاکتور ها برای برنامه ریزی یک سفر دلچسب، انتخاب یک هتل مناسب با فاصله مناسب از فرودگاه و مکان های تفریحی است.تصور کنید که به جزیره کیش رسیده اید، زمان نسبتا زیادی در پرواز بوده اید و اکنون قصد عزیمت به اقامتگاه خود را دارید. در اینجا، لزوم نزدیک بودن هتل محل اقامت به فرودگاه به چشم می آید.هتل پنج ستاره بین المللی کیش واقع در تقاطع بلوار سنایی و بلوار دریا کیش، در حال حاضر بزرگ ترین مجموعه هتل پنج ستاره جزیره کیش به شمار می رود. امکانات رفاهی بی شمار هتل بین المللی کیش آن را به یکی از بهترین هتل های حال حاضر جزیره کیش تبدیل کرده است.

هتل ترنج
هتل داریوش
هتل ویدا کیش
هتل کوروش
هتل شایان
 

درباره تور کیش بیشتر بدانید 

فرودگاه بین المللی کیش واقع در غرب استان هرمزگان، از سال 1357 آغاز به کار کرده است و تا امروز بهترین خدمات را به مسافران ارائه داده است. روند تکمیل این فرودگاه به مرور شکل گرفته و امروز تبدیل به یکی از مجهزترین فرودگاه های کشور شده است.فرودگاه بین المللی کیش دارای 1 ترمینال برای پروازهای داخلی و 2 ترمینال برای پرواز های خارجی است. معماری و نمای هر یک از ترمینال ها با یکدیگر متفاوت است اما تجمع آنها در کنار یکدیگر ساختار زیبایی را تشکیل داده است.فرودگاه بین المللی کیش دارای یک ترمینال برای پروازهای داخلی است. این فرودگاه پذیرای مسافران از شهرهای تهران، تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج است و این موضوع سفر به این جزیره رویایی را بسیار آسان کرده.فرودگاه بین المللی کیش 2 ترمینال برای پرواز های خارجی دارد. یک ترمینال برای پرواز های خارجی به مقصد ایران و دیگری برای پرواز از ایران به مقصد شهر های خارجی است. پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی کیش به مقصد دبی و مسقط انجام می شود.فرودگاه بین المللی کیش یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های کشور است و به همین علت خدمات و امکانات رفاهی را با کیفیت بالا به مسافران ارائه می کند. در این فرودگاه، کافه، رستوران و فروشگاه برای آسایش مسافران تعبیه شده است. همچنین در فرودگاه بین المللی کیش یک شعبه از بانک ملی ایران به همراه 11 خود پرداز از بانک های مختلف قرار گرفته و این موضوع باعث راحتی امور برای مسافران شده است. در کنار تمامی این امکانات، خدمات ترانسفر مسافران در فرودگاه، خدمات VIP و CIP، بخش اطلاعات فرودگاه و رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات همواره آماده خدمت رسانی به مسافران هستند.

تور های پیشنهادی

امتیاز 0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور کیش

سوالات متداول

category-faqs
جستجوی تور
تاریخ رفت
منوی سایت